Menu Zamknij
wycena slask Ryszard Stecura

Ryszard Stecura – Rzeczoznawca Majątkowy, Nr uprawnień zawodowych: 7357 

Jestem absolwentem studiów podyplomowych „Rzeczoznawca majątkowy” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.  W ich trakcie zdobyłem niezbędną wiedzę oraz odpowiednie umiejętności w zakresie wyceny nieruchomości, co zostało potwierdzone stosownym dyplomem. Doświadczenie zdobywałem podczas wieloletniej praktyki zawodowej. Ostatecznym zaś potwierdzeniem nabytych umiejętności było zdanie egzaminu zawodowego i nadanie mi przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości.

Świadectwa: 

Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie czynności rzeczoznawstwa majątkowego na sumę gwarancyjną 25.000 EUR zawarte na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie czynności rzeczoznawstwa majątkowego. Wycena Śląsk, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się określaniem wartości nieruchomości na terenie Górnego Śląska. Działania firmy koncentrują się na wycenie lokali mieszkalnych i użytkowych, działek, domów jednorodzinnych (nieruchomości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych) oraz nieruchomości komercyjnych. Działając w zespole doświadczonych specjalistów korzystam zarówno z ich wiedzy, jak i wypracowanych metod i procedur. Doskonalone w procesie wieloletniej praktyki narzędzia, w szczególności bazy danych oraz instrumenty badania i analizy dają wyjątkowo solidne podstawy wyceny. Wsparte w pełni profesjonalnym indywidualnym podejściem gwarantują absolutnie obiektywne, rzetelne i po prostu trafne wyniki wycen. Główny obszar mojej aktywności w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego obejmuje następujące miasta i gminy: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice, Tychy, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Mikołów, Łaziska Górne, Rybnik

Oferta: 

Zajmuję się wyceną nieruchomości wykonując wszelkie czynności z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z przepisami prawa, obowiązującymi standardami i kodeksem etyki zawodowej. Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi (państwowymi, finansowymi).